Gabionový plot - na mieru

12 hodnotení
 
 

Slovenský gabionový plot presne podľa Vašich predstav. Je na Vás akú výšku či dĺžku si zvolíte. Jediné čo potrebujeme je spísanie Vašich požiadaviek a detailov o plote. Pri zadaní objednávky Vás budeme okamžite kontaktovať a doladíme detaily. Následne Vám vypracujeme kompletnú cenovú ponuku. A ak sa Vám to bude páčiť rozhodnutie je len na Vás. Cena je orientačná, bude špecifikovaná po vypracovaní cenovej ponuky.

V cene:
- 3 stĺpiky, pre každý plotový panel
- tzv horné uzamykanie (krytie panelu), pre každý plotový panel
- sponky na spájanie plotových panelov počas montáže
- šírka plotového panelu 24 cm
- systém pre uchytenie dosiek
Dostupnosť Skladom
€99    
Kód tovaru 153
Kategória GABIONOVÝ PLOT
 
Náš gabionový plot na mieru je vyrobený zváraním. Je kompletne chránený voči korózii a všetkým poveternostným podmienkam. Montáž nášho plotu je jednoduchá a časovo nenáročná. Náš gabionový plot na mieru plní taktiež funkciu zvukovej bariéry, čo je pri plotoch dôležitá a vitaná funkcia hlavne v mestkých častiach v blízkosti cestných komunikácii.
 
Kamenné gabionové ploty sa používajú v súkromných priestoroch a čoraz viac okolo verejných budov a inštitúcií. Výsledkom je originálny a elegantný vzhľad. 
Ich použitie je univerzálne pre modernú aj klasickú architektúru
 
Vlastnosti gabionových plotov:
- izolácia proti hluku,
- bezúdržbové obdobie používania,
- dlhoročná trvanlivosť,
- robustnosť

Dizajn gabionového plotu môžte oživiť zavedením vnútorného osvetlenia, viacfarebnou kamennou výplňou resp. osadením okrasných drevín či trvaliek. Gabionové plotové panely sú bezpečné pre ľudí, zvieratá a nemajú negatívny vplyv na životné prostredie
 
Veľkou výhodou je, že gabionové ploty nevyžadujú špeciálnu údržbu.
 
Cena kammennej výplne nie je zahrnutá!