DOM A ZÁHRADA

minimalistický dizajn, ktorý rokmi neomrzí

Darujte svojej záhrade alebo terase výnimočný záhradný doplnok ako gabionový kvetináč alebo gabionový gril pre fajnšmekrov. Dizajn kovu a kameňa nikdy nevyjde z módy a pretrvá roky. Nedajte sa zlákať lacnými náhradami a dbajte na kvalitu a trvácnosť. S našimi gabionovými kvetináčmi a grilmi ich máte zaručené.
 
34
579 134579

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom

 • Gabionový kvetináč Rea 3 Kód: 129/MAL
  REA
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Rea. Jednoduchý gabinový kvetináč v tvare kocky. Možno ho kombinovať vo viacerých kusoch alebo ho umiestniť do záhrady či na terasu do rohu ako solitér.  Taktiež je vhodný na kombináciu s kvetináčmi Niké resp. Héra. Výplň kvetináča záleží len od Vašej fantázie. Rôzne druhy kameňa je vhodné skombinovať s drveným sklom či drevom. Vhodný pre menšie druhy okrasných drevín či skupín trvaliek.

  od €52,90
 • Gabionový kvetináč Afrodita malá 1 Kód: 311/MAL
  AFRODITA
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Afrodita. Dodajte svojej záhrade dizajnový doplnok s našim gabionovým kvetináčom, ktorý nadchne každú Vašu návštevu. Dokonalý dizajn v sebe spája krásu kovu a kameňa. Zvoľte výplň z kameňa, dreva alebo drveného skla v rôznych kombináciách a každý kvetináč bude tak zaručený originál.

  od €51,90
 • ATÉNA Novinka Kód: 312/MAL
  ATÉNA
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Aténa. Neviete ako oživiť svoju záhradu či terasu? Rozhodnite sa pre gabionový kvetináč Aténa v dvoch rôznych veľkostiach v tvare valca. Ich kombináciou vytvoríte zákutie, v ktorom zvýrazníte krásu okrasných drevín alebo kvetov. Výplň kvetináčov je len na Vašej fantázii. Zvoliť môžte farebné kombínácie kameňa alebo dreva. Luxus dodáte vďaka drvenému sklu.

  od €34,90
 • ARTEMIS Kód: 313/MAL
  ARTEMIS
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Artemis. Omrzelo Vás osádzať kvety a okrasné dreviny do všedných plastových kvetináčov, ktoré po pár rokoch prídu o farbu a vyzerajú ako šedá myš? Poznáme estetické a trvácne riešenie. S kvetináčom z našej ponuky získate dokonalý doplnok do Vašej záhrady alebo na terasu. Výplň kvetináča záleží len na Vašej fantázii zvoľte kameň, drevo či drvené sklo.

  od €49,90
 • ERIS Kód: 314/MAL
  ERIS
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Eris. Dodajte svojej záhradu či terase nevšedný dizajnový prvok. Máte radi minimalistický dizajn a štýl ktorý nezostarne? Ponúkame Vám jedinečný gabionový kvetináč guľovitého tvaru, vďaka ktorým zvýrazníte krásu trvaliek či okrasných kríkov a drevín. Kvetináče sú odolné voči poveternostným vplyvom. Môžte si byť tak istý, že kvetináč bude vyzerať ako nový aj po rokoch a vek mu na kráse neuberie. Eris obsahuje priestor, kde jednoducho vložíte rastlinu s kvetináčom.

  od €57,90
 • GAIA Kód: 315/MAL
  GAIA
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Gaia. Vytvorte si na Vašej záhrade alebo na terase zátišie z gabinových kvetináčov Gaia. Vďaka dvom veľkostiam sa dvojica týchto kvetináčov bude vynímať v rohu terasy alebo pri záhradnom svietidle v záhrade či parku. Majú duté vnútro, čo dovoľuje osadiť ich aj väčšou trvalkou či okrasnou drevinou, ktoré potrebujú viac substrátu. A potom Vás čaká už len posledný krok, popustiť uzdu fantázii a vyplniť vnútro kvetináčov podľa Vášho vkusu.

  od €43,90
 • Gabionový kvetináč Héra 5 Kód: 316/MAL
  HÉRA
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Héra. Obľúbený typ gabionového kvetináča, pre svoj pravidelný tvar kvádra. Umožňuje vizuálne nadpájanie. Jenoduchým spôsobom si tak vytvoríte stenu z kvetináčov napr. po okraji terasy alebo záhrady. Kombináciou veľkosti kvetináčov (malý a veľký) môžte zároveň vytvoriť atypické tvary. Na záver postačí osadiť ich okrasnou drevinou či trvalkou a vyplniť kameňom, drevom alebo skombinovať s drveným sklom, je to len na Vás!

  od €71,90
 • Gabionový kvetináč Héra 2 Kód: 317/MAL
  NIKÉ
  Na dotaz

  Gabionový kvetináč Niké. Tvarovo jednoduchý a obľúbený typ gabionového kvetináča. Vďaka jeho pravidelnému tvaru môžte pomocou viacerých kusov vytvoriť dlhé segmenty z kvetináča. Alebo ohraničiť záhradnú terasu či časť záhrady pomocou tzv. valu z týchto kvetináčov. Na rozdiel od gabionového kvetináča Héra, má Niké úplne duté vnútro. To Vám umožní vsadiť doň aj rozmerovo väčšie okrasné dreviny či skupiny trvaliek. 

  od €51,90
 • Ceres1 veľký PostavPlot Kód: 87
  CERES (veľký)
  Momentálne nedostupné

  Gabionový gril Ceres - veľký ozvláštni Vašu záhradu či terasu ako žiaden gril predtým. Bude nie len estetický doplnok, ale zároveň aj funkčný sluha. S jeho pomocou ugrilujete najrôznejšie špeciality priamo vo Vašej záhrade či na terase. Je na Vás akú náplň zvolíte, či svetlý alebo tmavý kameň. Popustite uzdu fantázii a farebne kombinujte napríklad aj s drveným sklom. Je to len na Vás!

  €579
 • Apolon1 veľký PostavPlot Novinka Kód: 88
  APOLÓN (veľký)
  Momentálne nedostupné

  Gabionový gril Apolón - veľký ozvláštni Vašu záhradu či terasu ako žiaden gril predtým. Bude nie len estetický doplnok, ale zároveň aj funkčný sluha. S jeho pomocou ugrilujete najrôznejšie špeciality priamo vo Vašej záhrade či na terase. Je na Vás akú náplň zvolíte, či svetlý alebo tmavý kameň. Popustite uzdu fantázii a farebne kombinujte napríklad aj s drveným sklom. Je to len na Vás!

  €569

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom